نهاد های ده گانه گروه آموزشی ویدا

  1. تنها لازمه عضویت در گروه تمایل به شناخت خود و حرکت به سوی کمال مادی و معنوی است.
  2. در رابطه با گروه آموزشی ویدا تنها یک مرجع نهایی وجود دارد، خداوندی مهربان که خود را در تمام اقسام گروه بیان میکند. راهبر گروه و بقیه اعضا خدمتگذار مورد اعتماد ما هستند، آنها حکومت نمیکنند.
  3. گروه آموزشی ویدا کاملا مستقل است و به هیچ سازمان و ارگان خاص وابستگی ندارد و تمام هزینه ها را خود را بر عهده دارد. گروه آموزشی ویدا هیچ موسسه یا سازمانی را تایید یا رد و یا در آن سرمایه گذاری نمیکند، مبادا مسائل مالی، ملکی و شهرت ما را از هدف اصلی خود منحرف سازد.
  4. گروه آموزشی ویدا تنها یک هدف اصلی دارد و آن هم رساندن آگاهی به کسی است که نیازمند آگاهی است.
  5. گروه آموزشی ویدا کاملا حرفه ای کار میکند و برای انجام مسئولیت های خود با افراد کاملا متخصص کار خواهد کرد.
  6. گروه آموزشی ویدا در مباحث اجتماعی شرکت نخواهد کرد و کاملا بر هدف خود متمرکز است. هر گونه اتفاق اجتماعی از حیطه بیان موسسه خارج است.
  7. شیوه روابط عمومی ما بنا بر جاذبه است تا تبلیغات، افرادی که عضو گروه هستند میتوانند افراد دیگری را به گروه دعوت نمایند. گروه قصد دارد هزینه ای که برای تبلیغات قرار است بپردازد را در ساخت محتوا مصرف کند و تبلیغات را به عهده گروه بگذارد. با این کار افراد هم در این گروه سهمی خواهند داشت و کار به صورت حرفه ای و تخصصی پیش میرود.
  8. گروه آموزشی ویدا در حفظ اطلاعات تمام اعضای خود میکوشد و هیچ گاه اطلاعات اعضا خود را به هیچ روش و نحوی فاش نخواهد کرد.
  9. راهبر گروه آموزشی ویدا علیرضا ذکاوتمند است و در تمام طول راه میکوشد تا به بهترین نحو ممکن خود را رشد دهد و همراه گروه باشد. در صورت رخداد هرگونه اتفاقی از طرف موسسه آموزشی ویدا شخصا همه مسئولیت را به عهده خواهد گرفت.
  10. اساس روابط ما عشق و محبت است ولی برای پابرجا ماندن گروه همیشه اصول را به شخصیت ها ترجیح میدهیم.

چگونه بر سر عهد خود بمانیم؟

همگی ما عهد شکنی را تجربه کرده ایم. تنها چیزی که باعث میشود ما عهد خود را بشکنیمو بر سر عهد خود استوار نباشیم، این است که نمیدانیم چرا عهد میبندیم. داشتن معنایی برای انجام کار به ما کمک میکند تا قوانین را سفت و سخت اجرا کنیم. گاهی مواقع سخت گیری و فشار آوردن به خود نه تنها بد نیست، بلکه بسیار مفید و لازم است. اگر ما برای هر کاری قانون و معنا داشته باشیم کاملا به عهد خود وفادار میمانیم.

ما چه خواهیم کرد؟

در گروه آموزشی ویدا ما در کنار هم جمع شده ایم تا به هم کمک کنیم و زندگی آرام و معنوی را تجربه کنیم. در این گروه ما کاملا بر حرف خود استوار باقی خواهیم ماند. لطفی که شما میتوانید به این گروه داشته باشید این است که این گروه را به دوستان خود معرفی کنید تا جمع ما هر روز بزرگتر و بزرگتر شود. همه چیز در این گروه بر مبنای صداقت پیش میرود.

تمامی آموزش هایی که در این گروه به اشتراک گذاشته خواهد شد نتیجه تحقیقات و تلاش های پی در پی بوده است و متعلق به گروه آموزشی ویدا میباشد. با پخش و انتشار این مطالب به پایدار بودن این گروه کمک خواهید کرد و همچنین در تولید محتوای غنی فارسی هم سهمی دارید.