لوگوی گروه آموزشی ویدا

درباره ما بیشتر بدانید!

گروه آموزشی ویدا نام یک گروه خلاق از جوانان است که با تحقیق و توسعه دانش کاربردی به مردم عزیز کشورمان در جهت توسعه اهداف و دانش خود کمک میکنند. این گروه متشکل از ۴ عضو اصلی است که هر کدام قسمتی از این مسئولیت بزرگ را به عهده گرفتند. بر این امید هستیم که بتوانیم طی زمان هر روز بهتر و بهتر در میان مردم ظاهر شویم و مطالب و آموزش های بهتری را به شما عزیزان ارائه دهیم. دلیل این که ما بر یک سری موارد اصرار میورزیم به این خاطر است که دغدغه اصلی مردم عزیز ما و مشکل بسیاری از جوانان است.اعتماد به نفس و عزت نفس در جامعه ای که بیشتر تمرکزش بر نابود کردن این دو است، به شدت مورد نیاز است. 

تصویر علیرضا ذکاوتمند

علیرضا ذکاوتمند

مدیر و موسس

عکس رضا ظفری

رضا ظفری

مدرس مطالعاتی

پلی میان استعداد و تجربه

ویدا به هر یک از مشترکین کمک میکند تا بهترین تجربه از استعداد های خود را به نمایش بگذارند. در واقع استعداد بالقوه خود را توسط آموزش و تلاش بالفعل کنند و آن را تجربه کنند. بسیاری از مشترکین که در دوره های آموزشی شرکت کرده اند میدانند که انجام تمرینات عملی و مطالبی مرور شده ، میتواند انقلاب فکری عظیمی در آستانه ذهن هر شخص ایجاد کند. لذا تمامی تغییرات بزرگی که در دانشجویان و مشترکین ایجاد شده نه به خاطر خارق العاده بودن و ماورائی بودن آموزش ها، بلکه به خاطر به کار بستن آن علومی است که یاد گرفته اند. در ویدا ما سعی بر این داریم که استعداد خود را بالفعل کنیم. شما هم در این انقلاب بزرگ میتوانید همراه ما باشید.

مراحل آغاز به کار و رشد

در آذر سال ۱۳۹۹ گروه آموزشی ویدا فعالیت خود را به صورت رسمی شروع کرد. در ابتدای فعالیت ۲ عضو اصلی این گروه را تشکیل میداد.

در سال ۱۴۰۰ همه جوانب گروه تقریبا دو برابر رشد کرده بودند و به تعداد دوره های آموزشی هرروز افزوده میشد.

چندین عضو دیگر در سال ۱۴۰۰ به گروه اضافه شدند که باعث سرعت گرفتن پروژه شد.

چند دقیقه با ویدا

برگزاری کلاس های آنلاین

در فضای مجازی

فضای مجازی یکی از مورد علاقه های مردم است و تبدیل این بستر به بستر آموزش بسیار کار سختی است. ویدا با تمام قوا این کار را انجام میدهد که بسیاری از علاقه مندان به آموزش انلاین را به سوی خود جذب کرده است.

برگزاری دوره های اعتماد به نفس و فن بیان

در اصفهان

یکی از دستاورد های ویدا برگزاری دوره های حضوری اعتماد به نفس و فن بیان در سطح اصفهان میباشد که با استقبال زیادی روبرو شده است.

فروشگاه اینترنتی کتاب ارمغان

در اینترنت

علاوه بر همه اینها ویدا یک فروشگاه اینترنتی کتاب هم برای علاقه مندان به کتاب پایه گذاری کرده است.این فروشگاه به صورت روزانه و ۲۴ ساعته در خدمت شما عزیزان مبیاشد.

کانال پادکست اختصاصی

در اپلیکیشن

ویدا حتی برای زمان های بی استفاده شما هم برنامه دارد. زمانی که کانال پادکست رادیو انگیزه بنا گذاشته شد، بسیاری از افرادی که زمان کمی برای آموزش داشتند نیز به سمت ویدا قدم گذاشتند.

نظرات برخی از دانشجویان

نظرات دوستان را در اینجا بخوانید