cropped-Your-Logo.png

درباره ما بیشتر بدانید!

گروه آموزشی ویدا نام یک گروه خلاق است که با تحقیق و توسعه دانش کاربردی به مردم عزیز کشورمان در جهت توسعه اهداف و دانش خود کمک میکنند. بر این امید هستیم که بتوانیم طی زمان هر روز بهتر و بهتر در میان مردم ظاهر شویم و مطالب و آموزش های بهتری را به شما عزیزان ارائه دهیم. دلیل این که ما بر یک سری موارد اصرار میورزیم به این خاطر است که دغدغه اصلی مردم عزیز ما و مشکل بسیاری از جوانان است.اعتماد به نفس و عزت نفس در جامعه ای که بیشتر تمرکزش بر نابود کردن این دو است، به شدت مورد نیاز است

تصویر علیرضا ذکاوتمند

علیرضا ذکاوتمند

مدیر و بنیانگذار موسسه آموزشی ویدا

علیرضا ذکاوتمند چه میخواهد؟

در برهه ای از زمان هستیم که دانش های مختلفی ما را احاطه کرده است و گاهی به کاربردی بودن هر کدام از این دانش ها هم شک میکنیم. گاهی تردید داریم که کدام از این محتواهای آموزشی که در بستر فضای مجازی مانند ویروس در حال پخش شدن است میتواند به ما کمک کند. به نظر من دانشی که هم ریشه در خلاقیت داشته باشد و هم در واقعیت، همیشه میتواند راهنمای خوبی برای ما باشد. مسیر زندگی یک مسیر مشخص نیست که بتوان آن را از کسی یاد گرفت ولی میتوانیم تجربیات دیگران را در مسیر خودمان به کار گیریم. این چیزی است که علیرضا ذکاوتمند برای هر مرد و زن ایرانی میخواهد تا با چشمی باز و قدمی در واقعیت به مسیر زندگی خود ادامه دهیم.

پلی میان استعداد و تجربه

ویدا به هر یک از مشترکین کمک میکند تا بهترین تجربه از استعداد های خود را به نمایش بگذارند. در واقع استعداد بالقوه خود را توسط آموزش و تلاش بالفعل کنند و آن را تجربه کنند. بسیاری از مشترکین که در دوره های آموزشی شرکت کرده اند میدانند که انجام تمرینات عملی و مطالبی مرور شده ، میتواند انقلاب فکری عظیمی در آستانه ذهن هر شخص ایجاد کند. لذا تمامی تغییرات بزرگی که در دانشجویان و مشترکین ایجاد شده نه به خاطر خارق العاده بودن و ماورائی بودن آموزش ها، بلکه به خاطر به کار بستن آن علومی است که یاد گرفته اند. در ویدا ما سعی بر این داریم که استعداد خود را بالفعل کنیم. شما هم در این انقلاب بزرگ میتوانید همراه ما باشید.

چند دقیقه با ویدا

برگزاری کلاس های آنلاین

در فضای مجازی

فضای مجازی یکی از مورد علاقه های مردم است و تبدیل این بستر به بستر آموزش بسیار کار سختی است. ویدا با تمام قوا این کار را انجام میدهد که بسیاری از علاقه مندان به آموزش انلاین را به سوی خود جذب کرده است.

برگزاری دوره های عزت نفس

در اصفهان

یکی از دستاورد های ویدا برگزاری دوره های حضوری اعتماد به نفس و عزت نفس در سطح اصفهان میباشد که با استقبال زیادی روبرو شده است.

محتوای آموزشی رایگان

در اینترنت

علاوه بر همه اینها ویدا در تمامی بستر های مجازی محتواهای آموزشی رایگان را برای عموم مردم منتشر میکند که عوام میتوانند از آن استفاده نمایند.

کانال پادکست اختصاصی

در اپلیکیشن

ویدا حتی برای زمان های بی استفاده شما هم برنامه دارد. زمانی که کانال پادکست رادیو انگیزه بنا گذاشته شد، بسیاری از افرادی که زمان کمی برای آموزش داشتند نیز به سمت ویدا قدم گذاشتند. به تازگی کانال پادکست حرکت از نو هم راه افتاده است که میتوانید آن را دنبال کنید.

برخی از نمونه مقالات

مقالات مختلف ما را همین الان بخونید

نظرات برخی از دانشجویان

نظرات دوستان را در اینجا بخوانید