شاید یکی از مهم ترین چیزهایی که باید بدانید این است که علیرضا ذکاوتمند کیست؟ در این مقاله قرار است به این موضوع بیشتر بپردازیم. در چند پاراگراف به قسمت های مختلف در مورد استاد میپردازیم.

زندگینامه

نیمه اول

استاد علیرضا ذکاوتمند در اسفندماه ۱۳۷۹ چشم به جهان گشود. با پشت سر گذاشتن نوجوانی و ورود به حیطه هنر به موسیقی و صداسازی علاقه مند شد. با وجودی که در حیطه هنر بسیار زود رشد کرد توانست در نواختن پیانو بسیار خوب بدرخشد. استاد کامران اسدی یکی از کسانی بود که در نوازندگی به او کمک کرد. بعد از آن به خواندن علاقه مند شد و تصمیم گرفت تا در کنار نوازندگی بخواند. دو سال در محضر استاد تدیُّن و استاد ناظمی بود تا توانست صدا سازی و خوانندگی را فرا بگیرد.

نیمه دوم

پس از این که با این موضوعات آشنایی کامل پیدا کرد توانست در کنار نوازندگی بخواند. به قدری در این دنیا پیشرفت کرده بود که برای استادان خویش جای حیرت بود. با وجودی که نوازندگی و خوانندگی خوبی داشت اما به دلیل خجالتی بودن بسیاری از فرصت ها را از دست داد. یکی از آن فرصت ها شرکت در کنسرت یکی از بزرگترین خواننده های کشور مان بود. به همین دلیل تصمیم گرفت تا چاره ای برای خجالتی بودن خود بکند.

در جستجوی حقیقت

در این حین به دنبال راه چاره ای برای خجالتی بودن خود، به مقوله عزت نفس و اعتماد به نفس برخورد کرد. این موضوعات به شدت به موضوع هنر مربوط میشدند. چون فن بیان به خوانندگی بسیار ربط داشت. اعتماد به نفس هم در اجرا بسیار مهم بود. هرروز که پیش میرفت به این موضوع علاقه بیشتری پیدا میکرد. کتاب های مختلف یکی پس از دیگری می آمدند تا چیزی به او بیاموزند. اینجا شروع مسیر بود… .

تاسیس ویدا

از آنجایی که سالها از آن اتفاقات میگذرند، تصمیم گرفت تا بستری فراهم بیاورد تا بتواند تمام آموخته های خود را، به علاوه تجربیاتش با مردم به اشتراک بگذارد. این اتفاق در سال ۱۳۹۹ افتاد. ویدا در اصل بهترین بستر برای انتقال این اطلاعات بود. در این راستا بسیار اتفاقات زیادی رخ داد تا ویدا بلاخره تاسیس شد.

هیچ اتفاقی، اتفاقی نیست

اگر علیرضا ذکاوتمند توانسته بر روی عزت نفس و اعتماد به نفس خود کار کند، شما هم میتوانید. شما میتوانید از تجربیات و آموخته های استاد، استفاده کنید. شاید کار آسانی نباشد ولی حتما شدنی است. اگر شما اکنون اینجا هستید حتما دلیلی دارد. اتفاقی نیست که شما اکنون اینجا هستید پس این را نشانه بپندارید. به دنیای ویدا خوش آمدید.