دوره حضوری حرمت-نفس یکی از قدرتمند ترین دوره های خودسازی در ایران است. در این دوره شما با مطالب خیلی مهمی آشنا خواهید شد. این کارگاه خودسازی در راستای تقویت عزت نفس و اعتماد به نفس میباشد.

تصویر 1
تصویر ۱

آزمون سنجش اعتماد به نفس

یکی از شاکله های شخصیت ما را اعتماد به نفس ما تشکیل میدهد. اعتماد به نفس در حال حاضر دغدغه بسیاری از مردم جهان است. جامعه مدرن ما را به سوی اعتماد به نفس کاذب هدایت میکند و ما هر روز نیاز بیشتری به دانش در مورد اعتماد به نفس داریم. ما در این راستا پرسشنامه ای تهیه کرده ایم تا شما عزیزان، بتوانید میزان اعتماد به نفس خود را بسنجید.

و این بار باز هم برای علم و دانش گرد هم آمده ایم تا ثابت کنیم با دانش میشود بهتر از قبل زندگی کرد.

زمان برگزاری دوره چه موقعی است؟

زمان برگزاری دوره ۲۲ تا ۲۷ هر ماه میباشد. لذا قابل ذکر است جلسات به صورت متوالی و در ۶ روز برگزار میشود.

هر جلسه حدود ۲ تا ۳ ساعت زمان نیاز دارد.

مکان برگزاری دوره کجاست؟

این دوره به صورت آنلاین و بر بستر لایو برگزار میشود.

در این دوره چه سرفصل هایی را یاد میگیرم؟

تصویر 2
تصویر ۲

مدت آموزش چقدر است؟

مدت آموزش ۶۰۰ دقیقه است که در ۵ جلسه برگزار میشود. در این ۶۰۰ دقیقه یا ۱۰ ساعت آموزش به سرفصل هایی که در بالا ذکر شد میپردازیم. البته که ۱۰ ساعت زمان بسیار کمی برای گفتگو در مورد این مباحث مهم است، اما نیمی از اعتماد به نفس و عزت نفس در عمل شکل میگیرد.

حرمت-نفس

در هر جلسه چه یاد میگیرم؟

داخل هر جلسه مطالب مهم و قابل تاملی گفته میشود که در زیر آنها را توضیح خواهیم داد.

  • جلسه اول : مفاهیم و تعاریف، آشنایی با ناخودآگاه ( ۷ مورد )
  • جلسه دوم : ویژگی های عزت نفس پایین ( ۱۳ مورد )
  • جلسه سوم : ساخت مولفه های عزت نفس بالا ( ۲۳ مورد )
  • جلسه چهارم : احساس ارزشمندی ( ۳ مورد )
  • جلسه پنجم : رفع خحولی – رفع اهمال کاری ( ۴ مورد )
  • + جلسه ششم : پرسش و پاسخ با دانش پذیران

جلسه اول

ما در جلسه اول راجع به مفاهیم اصلی عزت نفس و اعتماد به نفس صحبت خواهیم کرد. مفاهیم و تعاریف به ما کمک میکنند که درک بهتری نسبت به عزت نفس و اعتماد به نفس داشته باشیم. در عین حال به ما کمک میکند که میزان عزت نفس خود را تشخیص دهیم. این جلسه ما با سرزمین ناخودآگاه خود آشنا میشویم.

جلسه دوم

داخل جلسه دوم طبق فهرست گفته شده ویژگی های عزت نفس پایین را مورد بررسی قرار میدهیم که شامل ۱۳ مورد اصلی میباشد. با کمک تمرینات و تکنیک ها به دانشجویان کمک میکنیم تا آن ها را در وجودشان کمرنگ تر کنند تا به مرور زمان از نظر روانی به سلامت مطلوب برسند.

جلسه سوم

جلسه سوم دقیقا جاییست که عادت های مفید و سازنده که باعث رشد عزت نفس و اعتماد به نفس ما میشود را میسازیم. این کار با تمرینات گفته شده در طول زمان بسیار راحت تر و لذت بخش تر خواهد بود.

جلسه چهارم

حالا که این عادات مفید را ساختیم وقت آن است که احساس ارزشمندی خود را تثبیت کنیم. احساس ارزشمندی چیزی است که به ما آرامش و عشق را هدیه میدهد و ما در تمام عمرمان خیالمان راحت است که انسان مفید و ارزشمندی هستیم.

جلسه پنجم

آخرین جلسه آموزشی بر مبنای آموزش رفع خجولی و رفع اهمال کاری است. در واقع ما در این جلسه بر روی قوه عملگرایی کار میکنیم تا اعتماد به نفس خود را بالاتر ببریم و کارهای خود را بر روی اولویت بندی انجام بدهیم تا نتیجه عالی نصیبمان شود.

جلسه ششم

در این دوره یک جلسه کامل مخصوص پرسش و پاسخ است تا ابهامات دوره به صورت کامل برطرف شود. البته ناگفته نماند که شما میتوانید تا ۲ ماه بعد از ثبت نام با پشتیبانی در ارتباط باشید و سوالات خود را به صورت شخصی از پشتیبان بپرسید.

دوره حضوری حرمت نفس
دوره افزایش اعتماد به نفس و عزت نفس در اصفهان

تمرین ها و تکنیک ها

یک آموزش خوب در عمل شکوفا میشود. اگر ما به آموزشی که میبینیم عمل کنیم آن در ذهن ما تثبیت میشود و ما میتوانیم آن را بدون زحمت انجام دهیم. در واقع مهم ترین مسئله چگونه انجام دادن آن آموزش است. اگر بدانیم با آموزش چگونه برخورد کنیم بهترین نتیجه را میگیریم. در همین راستا ۲۲ تمرین و تکنیک بسیار قوی در دوره وجود دارد که با کمک آن آموزش ها را در ذهن خود تثبیت میکنیم.

عنوان های آموزشی

در این دوره ۳۴ عنوان آموزشی وجود دارد. این ۳۴ عنوان در تمام ابعاد زندگی مثل ازدواج، کسب و کار، خانواده و اجتماع کاربرد اساسی دارند. تمامی این ۳۴ عنوان یک سبک زندگی خوب و آرمانی را برای ما رقم میزنند. در واقع این عناوین یک زندگی عالی و آگاهانه را به ما هدیه میدهند.

دوره پشتیبانی دارد؟

بله . دوره پیش روی شما ۲ ماه به صورت اختصاصی پشتیبانی دارد و هر شخص میتواند به صورت اختصاصی با مربی در ارتباط باشد. این قابلیت بسیار در انجام تمرین ها و چالش های پیش رو به شما عزیزان کمک میکند تا بهترین تصمیمات را بگیرید.

آیا جزوه آموزشی هم دریافت میکنم؟

البته و به علاوه جزوه آموزشی یک کتاب الکترونیکی که تمام آموخته های شما درون آن وجود دارد، به عنوان هدیه دریافت میکنید و میتوانید هر موقعی که میل به مرور مطالب داشتید از آن استفاده کنید. نام کتاب تقویت ریشه های حرمت نفس هست که نویسنده و گردآور آن استاد علیرضا ذکاوتمند است. تصویری از کتاب را در زیر میتوانید مشاهده کنید. حرمت-نفس

کتاب تقویت ریشه های حرمت نفس
کتاب تقویت ریشه های حرمت نفس
تصویر 3
تصویر ۳

من به فایل تصویری یا صوتی دوره نیاز دارم

دوره ضبط شده از قبل به عنوان یک هدیه از طرف گروه آموزشی ویدا به شما هدیه میگردد که میتوانید آن را تا همیشه داشته باشید و از مطالب آن استفاده نمایید. حرمت-نفس

چرا باید شرکت کنم؟

در جامعه ای زندگی میکنیم که از نظر کاتوزیان جامعه کوتاه مدت است. جامعه کوتاه مدت که ثباتی در خیلی از موارد مهم ندارد، تنها سرمایه گذاری مطمئن، سرمایه گذاری روی وجود خودمان است. هر چقدر بیشتر پیشرفت کنیم بیشتر لذت خواهیم برد. اعتماد به نفس یکی از مهم ترین عوامل در این مسیر است که به ما کمک میکند در عین واقع بینی، خوش بین و مثبت اندیش باشیم و فرصت ها را یکی پس از دیگری شکار کنیم. حرمت-نفس

آیا تضمینی هم وجود دارد؟

صد البته ، تضمین دوره فقط و فقط خود شما هستید. شما با انجام تمرینات و عمل کردن به آنها میتوانید تغییر را حس کنید. کسانی که روی رشد شخصی خود کار میکنند و هرروز آن را بسط میدهند، میتوانند خود را در مسیر رشد و پیشرفت ببینند. با این وجود هر اتفاقی غیر از این تعهد پایین خود ما را نشان میدهد.

چه نتیجه ای میگیرم؟

بعد از این دوره ، میزان اعتماد به نفس شما حداقل ۲ برابر رشد خواهد کرد. ارتباطات شما در پی زنجیر اعتماد به نفس گسترده تر خواهد شد. بعد از این دوره شما میتوانید بهتر تصمیم گیری کنید تا حدود زیادی تصمیمات درستی میگیرد. استرس شما در قبال حرف مردم و قضاوت آنها کمتر میشود. در روابط خود بسیار عالی تر عمل میکنید. خجول بودن شما به شدت کاهش پیدا میکند و میتوانید به راحتی خود را ابراز کنید. اینها فقط مقداری از نتایجی هستند که شما بعد از این دوره خواهید گرفت. البته این را هم اضافه کنم که شما به نسبت تلاش خود نتیجه بیشتر و یا کمتری میگیرید.

دوره به روز رسانی هم میشود؟

بله دوره هر بار که به روز رسانی میشود توسط فضای مجازی و پیام به شما اطلاع داده میشود. همچنین تمامی مطالب به روز شده برای شما ارسال میگردد. حرمت-نفس

هزینه دوره

اگر بخواهیم با خودمان روراست باشیم، بهترین سرمایه گذاری دنیا سرمایه گذاری روی خودمان است. این دوره در واقع یک سرمایه گذاری مطمئن روی شخصیت است. اگر در یک سال هزینه این دوره را پخش کنیم میبینیم که روزی ۲۴۰۰ تومان بسیار ناچیز است. اما نکته حائز اهمیت این که ارزش این دوره بسیار بالاتر از هزینه ایست که میپردازید. هزینه اصلی دوره ۱۷۵۲۰۰۰ هزار تومان است که با تخفیف جشنواره ۵۰% درصدی ۸۷۶ هزار تومان است.  ثبت-نام

تصویر 4
تصویر ۴

گارانتی بازگشت وجه

با وجودی که تا به حال هیچ کس از این گزینه استفاده نکرده است، اما در صورتی که شخص در تمامی جلسات شرکت کرده باشد و تمرینات را انجام داده باشد و از دوره ناراضی باشد، میتواند این موضوع را با پشتیبانی در میان بگذارد و مبلغ پرداختی خود را به صورت کامل پس بگیرد. حرمت-نفس.

تصویر 5
تصویر ۵

ثبت نام در دوره

از کجا باید شروع کنم؟

گاهی دلیل حرکت نکردن ما به سوی موفقیت شفاف نبودن مسیر ماست. مسیر مبهمی که ما را به حرکت نکردن ترغیب میکند نمیتواند ما را به موفقیت برساند. اولین قدم در مسیر موفقیت این است که بدانیم موفقیت چیست و چرا ما باید به موفقیت برسیم. موفقیت در واقع با پیروزی فرق دارد. پیروزی به معنای win و موفقیت به معنای success میباشد و این ها معانی مختلفی دارند. به حوصله این مقاله نمی گنجد و ما در مقاله ای جداگانه به آن پرداخته ایم. مقاله –> (فرق پیروزی با موفقیت).

در ادامه

حالا که دانستیم که موفقیت چیست و چه مزایایی برای ما دارد حالا باید بدانیم که ما چرا باید موفق شویم؟ مهم ترین مولفه یک زندگی خوب، چرایی و معنا برای زیستن است. اگر ما معنای زندگی خود را کشف کنیم از بسیاری از بیماری های روحی و روانی و حتی جسمی در امان خواهیم ماند. بیماری هایی مثل دپرسیون(افسردگی)، کسالت، اختلالات جنسی و … . در این جا سعی بر این داریم که معنایی برای زندگی خود بیابیم.

تصویر 6
تصویر ۶

سبک زندگی من تغییری میکند؟

بسیاری از عادات قدیمی و مخرب ما را در اسارت خود گرفته اند. این عادات با کمی آگاهی میتوانند به عادات سازنده و مفیدی تبدیل شوند که زندگی ما را به سوی موفقیت هدایت کنند. لایف استایل یا سبک زندگی ما به میزان رشد و پیشرفت ما کمک میکند.

شاید فکر کنید که منظور از سبک زندگی یعنی این که شما هرروز ۶ صبح بیدار شوید و روزی یک ساعت ورزش کنید و شب هم با آرامش ساعت ۹ به رخت خواب بروید. این فقط ظاهر لایف استایل محسوب میشود. سبک زندگی باید حتما از ذهنیت درست نشئت بگیرد.

اگر شما ذهنیت درست نسبت به لایف استایل داشته باشید حتی اگر ساعت ۱۱ ظهر هم از خواب بیدار شوید میتوانید انسان موفقی باشید.این موضوع به شرطی است که ذهنیت لایف استایل را داشته باشید. داخل مقاله (یک لایف استایل با اعتماد به نفس) به این موضوع کامل پرداخته ایم. حرمت-نفس.

تصویر 7
تصویر ۷

انجماد ذهنی چیست؟

شاید این کلمه برای شما عبارت جدیدی باشد اما درک قابل قبولی از آن میتوانید داشته باشید. ما در جامعه ای زندگی میکنیم که مردم میزان مطالعه کمی دارند. همین مسئله باعث شده که دایره لغات آنها به اندازه آگاهی آنها رشد کرده باشد. شاید شما هم انسانهایی را دیده باشید که بسیار حرف برای گفتن دارند و همیشه در حال غلیان هستند. در روبرو انسانهایی که مدام یک سری حرف ها را تکرار میکنند و منجمد هستند. انجماد ذهنی فقط با مطالعه شکسته میشود. مقاله مرتبط (مطالعه چیست؟) در هر چه بیشتر سعی بر حرکت کردن داشته باشیم انجماد ذهنی برایمان اتفاق نمی افتد. حرمت-نفس.

راه های ارتباطی

برای مشاهده راه های ارتباطی روی دکمه زیر کلیک کنید.